GOLD Alhatoğlu Zeytinyağları

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
596 ZİYARETÇİ
 • YETKİLİ KİŞİ: Mustafa Alhat - Alper Alhat
 • ADRES: FABRİKA : AKHİSAR OSB. 5. CADDE NO: 5 AKHİSAR 45230 MANİSA – TÜRKİYE İHRACAT OFİSİ : ALSANCAK, BERKİ APT, DR. MUSTAFA ENVER BEY CD. NO: 1/1 D: KAT: 5 DAİRE: 19, 35220 KONAK/İZMİR
 • TELEFON: +90 236 427 27 47
 • FAX: -
 • GSM: -
 • WEB SİTESİ: https://www.alhatoglu.com/
 • E-POSTA: [email protected]
 • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ -
SERVİS SAATLERİ -
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+8 = ?

VİDEOLAR

 • ALHATOĞLU ZEYTİNYAĞLARI
 • KIDSOLIO ZEYTİNYAĞI
 • ENA ZEYTİNYAĞI
 • ALHATAOĞLU ZEYTİNYAĞLARI ÖZEL SERİ ÜRÜNLER

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

FABRİKA : AKHİSAR OSB. 5. CADDE NO: 5 AKHİSAR 45230 MANİSA – TÜRKİYE İHRACAT OFİSİ : ALSANCAK, BERKİ APT, DR. MUSTAFA ENVER BEY CD. NO: 1/1 D: KAT: 5 DAİRE: 19, 35220 KONAK/İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Alhatoğlu Zeytinyağları

Alhatoğlu Zeytinyağları

HAKKIMIZDA

Akhisar’ın zeytin kent olmasında öncü rol oynayan Rahmetli Hüseyin Alhat’ın çocukları Mustafa ve Alper Alhat kardeşler, 1998 yılında işleri babalarından devralıp Alhatoğlu Zeytincilik Gıda Limited Şirketi’ni kurdular.

Hem zeytinin çiftçiliğini hem de ürettikleri zeytinleri işleyen iki kardeş, ambalajlı zeytinyağı üzerine odaklanarak 2011 yılında modern ve yüksek kapasiteli zeytinyağı dolum tesislerini faaliyete geçirdiler.

Yaptıkları teknoloji ve otomasyon yatırımları sayesinde, 1 lt ve altında ambalajlarda hem ülkemizdeki tüketicilere ulaşılabilir fiyatlara zeytinyağı sunabilmeyi hem de zorlu dış piyasada rekabetçi olabilmeyi başardılar.

ALHATOĞLU ZEYTİNYAĞLARI

Türk Gıda Endüstrisinde 22 yılı aşkın deneyimi ile faaliyet gösteren Alhatoğlu Zeytinyağı, Türkiye’nin lider zeytinyağı üreticisi ve ihracatçısı olarak kendi kırma, depolama ve paketleme üniteleri ile, zeytinyağı sektörüne ve müşterilerine hizmet vermektedir.

1.500m2 yükleme alanı ve 10.000 m2 kapalı alan ile Akhisar’da bulunan fabrikası, 5.000 ton depolama kapasitesine ve günlük 100 ton paketleme kapasitesine sahiptir.

Sızma Zeytinyağı, Saf Zeytinyağı, Rafine Zeytinyağı, Rafine Prina Yağı ve Zeytin Prina Yağı’nı kendi tescilli markaları altında perakende ve dökme ambalajlarda üretip tanıtan Alhatoğlu Zeytinyağları, hem yerel ve uluslararası pazarlar için üretim yapmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Alhatoğlu’nun Kalite ve Gıda Güvenliği Politikası; dürüstlük, ticari bilgi gizliliği ilkelerine bağlı kalan, taklit ve tağşişden uzak, Ulusal ve Uluslararası geçerliliği olan standart metodlara göre zeytinyağında analizler yaparak güvenli ve hijyenik dolum tekniği ile koyu renk gıda güvenliğine uygun ambalajlarda dolum yaparak, tüketiciye sağlıklı, güvenli, kaliteli zeytinyağı sunmaktır.

Laboratuvarımız; Uluslararası Zeytinyağı Konseyi ve Türk Gıda Kodeksi standartlarına göre, en gelişmiş kimyasal ve duyusal analiz yöntemlerini kullanarak en kaliteli natürel zeytinyağını seçmeyi taahhüt eder. Alhatoğlu’nda bu doğrultuda;

 • Kalite güvence belgelerini devam ettirmek,
 • Yeterlilik testlerine katılım
 • Sertifikalı referans materyal ile doğrulama çalışmaları gibi faaliyetleri yürütmek esastır.

Kuruluş hedeflerimizi her yıl oluşturur, takip eder, gözden geçirir ve güncelleriz. Gıda güvenliği ile ilgili bilgileri kamu, müşteri, tedarikçi ve tüketicilerimizle paylaşırız. Politikamızın kuruluş içinde bütün çalışanlarımıza iletilmesini ve anlaşılmasını sağlarız. Personelimizin gerekli eğitimleri alarak gıda güvenliği bilincini üst düzeyde tutmasına, sürekli gelişme ve iyileşmeye katkı sağlamasına olanak tanırız.

Müşterilerimiz, hissedarlarımız, çalışanlarımız, tedarikçilerimiz, kısaca tüm paydaşlarımız için güvenilir ve saygın bir kurum olarak, evrensel etik kurallara uymak birincil sorumluluğumuzdur.

Çalışmalarımız sırasında yasalara, yönetmeliklere ve tebliğlere, meslek etik ve kurallarına uygun faaliyet göstermek, , çevreye saygılı ve duyarlı, hijyenik koşullarda gıda güvenliği sağlanmış, tüketici sağlığının korunması garanti altına alınmış ürünler üretmek, en üst düzeyde müşteri memuniyeti elde etmek, BRC 8, ISO 9001:2015, ISO 22000:2005 standartları doğrultusunda Kalite ve Gıda Yönetim sistemimizin sürekli iyileştirilmesi ilkesi ile çalışmak prensibimizdir ve bu sistemin sürekliliğini sağlayacağımızı taahhüt ediyoruz.

 

Alhatoğlu Zeytinyağları

GLOKAL

Glokal bakış açımızla hem yerel hem de küresel olarak sürdürülebilir bir gelecek oluşturmayı hedefliyoruz.
Bizce glokal düşünmek, küresel olmaktan çok daha fazlası…

 

Alhatoğlu Zeytinyağları

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİLİK

Alhatoğlu Zeytinyağlarını tercih eden pek çok tüketicimizin, yeryüzünde yaşayan çevreye duyarlı yüzlerce birey gibi ekosisteme nasıl katkı sağlayabileceğini ve dünya için nasıl olumlu bir etki yaratacağını düşündüğüne eminiz.
Alhatoğlu Gıda ailesi de aynı amaçları güderek, aynı duyarlılığı gösterir. İçinde yaşadığı doğanın önemini ve değerini bilir. Tüm faaliyetlerini bu değer çevresinde şekillendirir.

 

 

 

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights