GOLD Cem Zeytin

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
525 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Cem Okullu - Cengiz Okullu
  • ADRES: Edremit-Balıkesir Asfaltı 4.km Havran - Balıkesir
  • TELEFON: 0 266 432 35 00
  • FAX: 0 266 432 35 10
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.cemzeytin.com.tr
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08.00-18.00
SERVİS SAATLERİ 08.00-18.00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+6 = ?

VİDEOLAR

  • CEM ZEYTİN’İN SOFRALARA YOLCULUĞU

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Edremit-Balıkesir Asfaltı 4.km Havran - Balıkesir

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Cem Zeytin Fabrika

HAKKIMIZDA

1930 yılında Ankara’da temelleri atılan Cem Zeytin aradan geçen 91 yılın sonunda sektörünün en büyük kurumsal oyuncularından biri olarak yoluna devam ediyor.

1990’lı yılların başında Balıkesir’in Edremit ilçesinde 30.000 m² alana kurulan Cem Zeytin, 53.000 m²’ye genişleyen tesislerinde üretimlerini sürdürüyor. Faaliyetlerine salamura siyah ve yeşil zeytin imalatı, zeytin depolama, işleme ve paketleme olmak üzere yıllık 25.000 ton üretim kapasitesi ile devam eden Cem Zeytin, sektörünün gelişen teknolojinin getirdiği yenilikleri en güncel şekilde takip eden, en büyük firmalarından biridir.

ISO 9001:2015 ve FSSC 22000 Kalite yönetim sistemi belgelerine sahip olan Cem Zeytin, tüm üretim süreçlerini müşteri memnuniyeti odaklı şekilde yüksek kalitede ve kesintisiz olarak sürdürüyor. Üretimlerini Türkiye’de ve kendi bahçelerinde özel olarak yetiştirilen en kaliteli zeytinlerle yapan Cem Zeytin, sofralara özenle işlenmiş doğal ve sağlıklı lezzetleri taşımaya devam ediyor.

Tüm üretim süreçlerinde sürdürülebilir tarım ve üretim politikalarını benimseyen Cem Zeytin, çevreci yaklaşımını tarladan sofraya kadar tüm ürün yolculuğu süresince istikrarlı bir şekilde uyguluyor. Sahip olduğu çevre bilincini yaymayı bir sosyal sorumluluk olarak gören Cem Zeytin, bu tutumu sadece çalışanlarında değil iş birliği içerisinde olduğu tüm kişi ve kuruluşlardan da hassasiyetle talep ediyor.

Yurt içinde ve yurt dışında geniş bir pazar payına sahip olan Cem Zeytin, sahip olduğu zengin ürün gamı ile satış ağını her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Aralıksız yürüttüğü Ar-ge çalışmaları ile yeni lezzetler keşfetmeye devam eden Cem Zeytin, müşteri memnuniyeti ekseninde çalışma ve üretimlerini aralıksız sürdürüyor.

Cem Zeytin olarak misyonumuz müşteri memnuniyeti odaklı yüksek kalite ürünlerimizin üretimine devam ederken hem sektörümüzün gelişimine, hem de ülke ekonomisine artı değer kazandırmaktır.

Cem Zeytin olarak vizyonumuz yüksek kalite ürün gamımız ile yurtiçi ve yurt dışı pazarlarda payımızı arttırarak sürdürülebilir büyümeyi yakalarken, sahip olduğumuz çevre bilincini iletişim içinde olduğumuz tüm noktalarda yaymaktır.

Ürünlerimizin, Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemimiz doğrultusunda tüketici sağlığı ve gıda güvenliği için;

Gıdaya uygun hammaddeyle,
Uygun makine ve ekipmanlarla,
Hijyen eğitimi almış, tecrübeli ve eğitimli personel tarafından,
Hijyenik ortamda,
Müşteri isteklerine, memnuniyetine ve yasal mevzuatlara uyularak,
Ekonomik şekilde,
Sürekliliğini sağlayarak,
Geri bildirimleri dikkate alarak,
Ölçülebilir hedeflerle destekleyerek,
Sistemimizi sürekli iyileştirerek,
üretilmesini sağlamak politikamızdır.

 

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights