GOLD Tebaş Group Plastik

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
642 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Batuhan Başar
  • ADRES: İTOB OSB Ekrem Demirtaş Cad. No:39 MENDERES-İZMİR
  • TELEFON: 0 (232) 799 0010
  • FAX: _ (___) ___ ____
  • GSM: 0 507 353 77 27
  • WEB SİTESİ: http://www.tebasgroup.com.tr
  • E-POSTA: [email protected]
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 08:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+2 = ?

VİDEOLAR

Hiç video eklenmemiş.

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

İTOB OSB Ekrem Demirtaş Cad. No:39 MENDERES-İZMİR

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Tebaş Group Plastik

Toplama, stoklama ve sevkiyatta kullanılan; plastik kasa, plastik palet, plastik geniş hacimli konteyner, plastik kova,plastik çöp konteyneri,plastik dış mekan küllük, endüstriyel ambalaj tasarımı, üretimi ve satışı yapıyoruz.
Türkiye pazarında hizmet verdiği sektörlerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere; kaliteli, teknolojik, özgün ve işlevsel tasarım hedefiyle üretim gerçekleştirmiştir. Rekabetçi maliyet yapısı, iddialı yatırım stratejisi ve bakış açısıyla kısa zamanda Türkiye ve dünyada, gerek kurumsal gerekse kurumsallaşma sürecindeki birçok markaya yenilikçi çözümler sunmuştur.

Ulusal ve uluslararası pazarda, geniş ürün yelpazesi, dinamik ve yüksek performans sergileyen yapısı ile TEBAŞ GROUP, hizmet verdiği kurumların rekabet gücüne katkıda bulunmuştur.

Yeni teknolojileri yakından takip eden; gıda, tarım, otomotiv, lojistik, elektronik, kimya ve tekstil gibi birçok sektöre katkı sağlayacak “taşıma ve depolamaya” yönelik ürün sistemleri ve çözümleri geliştiren TEBAŞ GROUP, kalite ve müşteri memnuniyetini temel prensip olarak belirlemiştir.

Tebas grup plastik Ltd. olarak plastik kova, plastik box kasa, stoklama tankları ile plastik bidon üretim ve ihracatını yapan bir firmayız. Firmamız kurulduğu 2008 yılından bu yana gıda üretim firmalarına (turşu, zeytin, salça, dondurulmuş gıda vb) hizmet etmektedir.

İşimizi daha yükseğe çıkarmak için çabalarken, değerli şirketinizle çalışabilmeyi umuyoruz. Ayrıntılı bir iş teklifi aşağıda ektedir. Ayrıca hakkımızda daha fazla bilgi edinmek için www.tebasgroup.com.tr web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Teşekkürler

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
Verified by MonsterInsights